14 lipca, 2024

ma Gicology

Moc tematów

prezent na komunię

Prezent na komunię – jaki wybrać?

Tradycyjne prezenty na komunie to Pismo Święte, rower lub złota biżuteria. Jednak, jeśli chcemy zaskoczyć dziecko w tym szczególnym dla niego dniu warto wybrać bardziej współczesne prezenty takie jak sprzęt elektroniczny lub nowoczesny gadżet. rodzice chrzestni z reguły obdarowują bardziej wartościowym prezentem niż reszta rodziny.

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki, a jaki dla chłopca?

W wieku 9 lat chłopcy i dziewczynki mają już zupełnie inne zainteresowania. Każde z nich jednak lubi gadżety i efektowne prezenty. Zamiast roweru, który w tym wieku dzieci już zazwyczaj mają można postawić na pojazdy silnikowe.
Dziewczynki będą szczęśliwe, gdy dostaną prawdziwy elektryczny skuter. Dostosowany do wzrostu i jadący z limitowaną prędkością.
Chłopcy wolą cięższe maszyny, dlatego quad jest dla nich świetnym prezentem. Pierwsze cztery koła dla chłopca to wielki dzień. Przy wyborze takich prezentów trzeba zastanowić się czy dziecko będzie miało gdzie jeździć. Jeśli mieszka w bloku i wokół sa same wąskie uliczki warto zainwestować w zupełnie inne prezenty.
Szukając skromniejszych prezentów dla dziewczynki najlepsze będą różowe bezprzewodowe słuchawki, których może używać do zabawy jak i nauki. Może wtedy słuchać muzyki bez konieczności puszczania jej na cały dom. Chłopiec najbardziej ucieszy się z krzesła gamingowego, jest to najpopularniejszy prezent w tym roku. Krzesło można uzupełnić także o biurko a w najlepszym wypadku o komputer gamingowy.

Jaki prezent na komunię kupić dla miłośników sportu?

  • Stół pingpongowy, to prezent, o którym marzy każdy miłośnik sportu, ważne tylko by w ogrodzie było odpowiednio dużo miejsca.
  • Rolki, rower lub nowy sprzęt, który potrzebuje do uprawiania ulubionego sportu.
  • Komplet piłkarski ulubionej drużyny, a w nim: koszulka, spodenki, getry, piłka, czapka, dres. Wszystkie gadżety z ulubionej drużyny. Dzieci będą wtedy szczęśliwe.

Kilka propozycji na prezent na komunię

  • Hulajnoga elektryczna lub zwykła. Dzieci uwielbiają prędkość, dzięki hulajnodze dziecko może samo pojechać do szkoły lub do parku z przyjaciółmi. Warto pamiętać o kasku, można uzupełnić nim prezent.
  • Bilety na mecz, jeśli interesuje się sportem, warto wybrać ciekawy mecz i razem z nim wybrać się na rozgrywki. Najcenniejszy jest czas poświęcony dzieciom.
  • Konsola do gier, dzieci w dzisiejszych czasach uwielbiają rozrywkę na konsoli. Wybierając grę należy kierować się wiekiem, bo nie wszystkie gry są przeznaczone dla dziewięciolatków. Gry powinny być edukacyjne i wspomagać dzieci w radzeniu sobie w różnych sytuacjach.
  • Dron to modny gadżet tego sezonu. Dzieci kochają sterowane auta, a dron, który lata będzie pełnią szczęścia.
    Aby prezent był udany należy skonsultować swoje pomysły z rodzicami dziecka. Niektóre przedmioty może już przecież posiadać. Warto dowiedzieć się czym dziecko się interesuje i co sprawi mu radość. A może od jakiegoś czasu zbiera pieniądze na jakiś niesamowity przedmiot? Może warto zamiast kilku małych rzeczy złożyć się całą rodziną na jedną wymarzoną rzecz?